Co nowego?

Przegląd Zespołów podczas 7. Sfart Festiwal

Mamy niesamowitą przyjemność pochwalić się Wam dwoma ( tak. DWOMA) głównymi nagrodami z Sfart Festiwal – Grand Prix oraz wyróżnienie, poza tym przeczytajcie sami :

„Absolutnym zwycięzcą tej edycji Przeglądu okazał się zespół Coffee Experiment z Rudy Śląskiej. To aż dziewięcioosobowa grupa młodych muzyków, która zachwyciła jury profesjonalizmem nie tylko na scenie i kunsztem wykonawczym zdecydowanie wyróżniając się na tle innych finalistów. Poskutkowało to przyznaniem zespołowi aż dwóch z trzech głównych nagród ujętych w regulaminie konkursu. W ramach zdobytych wyróżnień zespół już niedługo zarejestruje swoje dźwięki w bielskim Studio dmb. W sali widowiskowej Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu (MGOK) z kolei odbędzie się koncert Coffee Experiment za którego zorganizowanie będzie odpowiedzialne stowarzyszenie Sfart!”

Bardzo dziękujemy Organizatorom za możliwość udziału i ogromne wyróżnienie! Dziękujemy również za przepiękne dźwięki zespołu Music Mahal zwieńczające finał.

Cześć!

Nadszedł czas by zamieścić pierwszy post na naszej świeżo powstałej stronie internetowej!

Już od jakiegoś czasu pragnęliśmy stworzyć miejsce w którym znajdą się wszystkie informacje i drogowskazy, które pomogą Wam w muzycznej wędrówce naszego kawowego eksperymentu.

Chcieliśmy aby zawarte tutaj treści pojawiały się w otoczeniu klimatu który będzie częścią zespołu.
Z pomocą przyszedł nam Krystian Przybyła, który wyczerpująco i z wielką pasją podjął się znalezienia odpowiedniego smaku i zapachu ;)

…więc… Już jest! Bardzo się cieszymy i zapraszamy do oglądania.

Znajdziecie tutaj najnowsze wiadomości. Informacje o naszych koncertach, planach, muzyce.
Będzie można pooglądać zdjęcia oraz poczytać artykuły.